Proz.com yıl sonu kampanyası
Thread poster: Emin Arı
Emin Arı
Emin Arı  Identity Verified
Türkiye
Local time: 09:01
English to Turkish
+ ...
Nov 14, 2013

Sayın Prozcular,

Yönetim rica etti, ben de sizi yıl sonu kampanyasını hatırlatmak istedim. Ayrıntıları buradan bulabilirsiniz: http://www.proz.com/topic/259570 .

Kampanya 11 Aralık 2013 tarihine kadar sürecek. (http://www.proz.com/membership/campaign).

Bi
... See more
Sayın Prozcular,

Yönetim rica etti, ben de sizi yıl sonu kampanyasını hatırlatmak istedim. Ayrıntıları buradan bulabilirsiniz: http://www.proz.com/topic/259570 .

Kampanya 11 Aralık 2013 tarihine kadar sürecek. (http://www.proz.com/membership/campaign).

Bildiğiniz proz.com üyelik faydalarının yanı sıra Ocak 2015'e kadar üyelik, para iadesi garantisi ve bir de Bahama adalarına tatilin de olduğu bir çekiliş var.

Hatırlatması benden.

İyi Çalışmalar

Mehmet Emin ARI

Proz.com Türkiye temsilcisi
Collapse

Adnan Özdemir
Adnan Özdemir  Identity Verified
Türkiye
Member (2007)
German to Turkish
+ ...
Uzattım... Nov 14, 2013

Çok sağolun Emin Bey üstadım.

Proz iyi para (133 USD) kazansın diye Skrill'den gönderdim

Proz iyi yaşamalı, biz de. Binlerce avro kazanıyorsam bunda Proz'un payı en az %50'dir.

Sağolasın-varolasın Proz.com

[Edited at 2013-11-14 16:43 GMT]

Emin Arı
Türkiye
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
sadece 175 lira Nov 14, 2013

Adnan Karamanoğlu Türkoğlu Türküm Özdemir wrote:

Proz iyi yaşamalı, biz de. Binlerce avro kazanıyorsam bunda Proz'un payı en az %50'dir.

Adnan Bey,

Keşke üyeliği yerel temsilci üzerinden yapsaydınız. O zaman sadece 175 TL öderdiniz. Neyse... Bir sonrakine.

ATIL KAYHAN
ATIL KAYHAN  Identity Verified
Türkiye
Member (2007)
Turkish to English
+ ...
Enflasyon? Nov 14, 2013

Ben üye oldugum zaman on-yillik üyelik ücreti $750 idi (2007). Simdi on-yillik üyelik ücreti $840 görünüyor. Yanlis hesaplamadiysam % 12 bir artis olmus. C'est la vie.

Yigit Ati
Yigit Ati  Identity Verified
Türkiye
English to Turkish
+ ...
175 TL Nov 14, 2013

Emin Bey,

Ben de geçen gün yüksek bir fiyata üyelik yeniledim. Sizden satın alma seçeneğini nasıl kullanacağımızı sabit konu olarak forum başına taşımamız mümkün mü? Veya haftalık "güncelleme" diye mesaj atarak konuyu başa taşıyabiliriz? Bu seçenekten hiç haberi olmayan çok kişi olduğunu düşünüyorum.

Yiğit

Zeki Güler
Zeki Güler  Identity Verified
Local time: 07:01
Member (2012)
English to Turkish
+ ...
Dec 31, 2013

[Edited at 2013-12-31 12:18 GMT]

Emin Arı
Türkiye
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Mehmet Emin ARI, yani ben :) Dec 31, 2013

Zeki Bey wrote:

[Merhaba Emin Bey,

Yerel temsilcinin kim olduğunu ve nasıl ulaşabileceğimizi aktarabilirseniz müteşekkir olurum.

Saygılar,

Zeki

izquote]Emin Arı wrote:

Adnan Karamanoğlu Türkoğlu Türküm Özdemir wrote:

Adnan Bey,

Keşke üyeliği yerel temsilci üzerinden yapsaydınız. O zaman sadece 175 TL öderdiniz. Neyse... Bir sonrakine.
[/quote]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Proz.com yıl sonu kampanyası

Translation news in Türkiye

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »