Yeni Skrill sorunu
Thread poster: Halil Ibrahim Tutuncuoglu "Бёcäטsع Լîfe's cômplicåtعd eñøugh"
Halil Ibrahim Tutuncuoglu
Halil Ibrahim Tutuncuoglu "Бёcäטsع Լîfe's cômplicåtعd eñøugh"
Türkiye
Local time: 09:59
Turkish to English
+ ...
Aug 15, 2021

Türkiye de Skrill hesapları kapandı. Haliyle benim de hesabım kapandı. İçinde param ® da kaldı. Hiçbir şekilde Skrill yetkilileri çözümcül yaklaşımda bulunmuyor. Bugün de Skrill platformundan email geldi. Hesapları İş hesabı ve hesaplarını 12 ay kullanmayanlar aylık ücretten muaf olduğu söyleniyor ve süre dolduğu için benden 50 TL gibi bir para talep ediliyor. Şimdi soruyorum? Olmayan bir hesap için (yani kapatılmış bir hesap) neden para ödüyorum? Bunun sebe... See more
Türkiye de Skrill hesapları kapandı. Haliyle benim de hesabım kapandı. İçinde param ® da kaldı. Hiçbir şekilde Skrill yetkilileri çözümcül yaklaşımda bulunmuyor. Bugün de Skrill platformundan email geldi. Hesapları İş hesabı ve hesaplarını 12 ay kullanmayanlar aylık ücretten muaf olduğu söyleniyor ve süre dolduğu için benden 50 TL gibi bir para talep ediliyor. Şimdi soruyorum? Olmayan bir hesap için (yani kapatılmış bir hesap) neden para ödüyorum? Bunun sebebi nedir? Herhalde aynı sorunu buradaki bir çok arkadaş da yaşıyor.

*******************************************************************************************
BU BİR OTOMATİK EMAİLDİR – LÜTFEN CEVAP VERMEYİN.

BİZİMLE İRTİBATA GEÇMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİM SAYFAMIZI KULLANIN.
*******************************************************************************************

Sayın halil ibrahim tütüncüoglu,

Biz, her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasındayız. Hesapları iş hesabı olmayan ve hesaplarını ilk 12 ay kullanmayanların aylık hizmet ücretinden muaf olduğunu daha once size bildirmiştik. Söz konusu muafiyet süresi dolmuş olduğundan 25/08/2021 tarihinden itibaren hesabınıza 50.262987 TRY ücret uygulanacaktır. Söz konusu ücret, Skrill web sitesinden her zaman kontrol edebileceğiniz ücretler cetveline gore uygulanmaktadır. Skrill hesabınızı bugün kullanmaya başlayın ve tekrar muafiyet kazanacaksınız ve hizmetlerimizi ücretsiz kullanmaya devam edeceksiniz.

Bildiğiniz gibi Skrill hesap sahibi olmak çok sayıda yararlar sağlamaktadır. Parasal bilgilerinizi açıklamadan internet üzerinden alışveriş yapabilir ve para gönderebilirsiniz! Bundan ziyade satıcıların, Skrill müşterilerine özel olarak sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alışveriş bölümüne gitmek veya “hesabım” bölümünden en son promosyonlarımızı gözden geçirmek.

En iyi dileklerle,

Skrill Ekibiniz
Collapse

Türkiye
Turkish to English
+ ...
TOPIC STARTER
Tam bir "Skrill ufaktır ama mide bulandırır" durumu. Aug 15, 2021

Durup dururken al sana sıkıntı o kadar iş arasında.

ATIL KAYHAN
ATIL KAYHAN  Identity Verified
Türkiye
Member (2007)
Turkish to English
+ ...
Neden? Aug 16, 2021

Ben hiç Skrill kullanmadım ama bu sadece Türkiye'de mi kapandı, yoksa başka ülkelerde de kapandı mı? Eger sadece Türkiye'de kapandı ise bir ayrımcılık söz konusu. Eger başka ülkelerde de kapandı ise gerekçesi nedir?

Türkiye
Turkish to English
+ ...
TOPIC STARTER
Detaylı olarak bilmiyorum maalesef Atıl bey. Aug 16, 2021

Biraz baktım internette ama bulamadım ama adamlar hem çalışmıyor hem de para istiyor.

Sarper Aman
Sarper Aman  Identity Verified
Türkiye
Member (2019)
English to Turkish
+ ...
e-posta adresi Aug 17, 2021

Merhaba, ben de hesabı kapanıp parası kalmışlardanım. Bazı arkadaşlar aracı bir firma kullanarak ve onlara komisyon ödeyerek sorunu kısmen de olsa çözdü diye biliyorum. Ama ben denemedim. Yurt dışındaki Skrill, zaten hesap açarken gönderdiğim belgeleri istiyor yine istiyor. Ben de inat ediyorum göndermiyorum. Sizin sorunuza gelirsek, ben e-postayı kimin gönderdiğini merak ettim açıkçası. Gönderen adresi Skrill mi, emin misiniz? Dediğiniz gibi, kapalı bir işletme n... See more
Merhaba, ben de hesabı kapanıp parası kalmışlardanım. Bazı arkadaşlar aracı bir firma kullanarak ve onlara komisyon ödeyerek sorunu kısmen de olsa çözdü diye biliyorum. Ama ben denemedim. Yurt dışındaki Skrill, zaten hesap açarken gönderdiğim belgeleri istiyor yine istiyor. Ben de inat ediyorum göndermiyorum. Sizin sorunuza gelirsek, ben e-postayı kimin gönderdiğini merak ettim açıkçası. Gönderen adresi Skrill mi, emin misiniz? Dediğiniz gibi, kapalı bir işletme neden böyle bir şey göndersin? Kolay gelsin.

Sarper
Collapse

Omer Dasbilek
Omer Dasbilek  Identity Verified
Türkiye
Member (2013)
English to Turkish
+ ...
Başka bir ajans üzerinden çözmüştüm Aug 17, 2021

Merhabalar,

Eski bir sıkı Skrill kullanıcısı olarak benzer sorunlar ben de yaşamıştım. Ardından Skrill ile irtibata geçtiğimde çeşitli dökümanlar istemişlerdi (daha önce göndermiş olmama rağmen). Sonra bana başka bir ülkede herhangi bir Skrill hesabı bulabilirsem kolaylıkla o hesaba benim paramı aktarabileceklerini söylediler. Ben de sağ olsun bir müşterimden rica ettim. Böylelikle Skrill hesabımdaki parayı müşterim TransferWise üzerinden bana gö
... See more
Merhabalar,

Eski bir sıkı Skrill kullanıcısı olarak benzer sorunlar ben de yaşamıştım. Ardından Skrill ile irtibata geçtiğimde çeşitli dökümanlar istemişlerdi (daha önce göndermiş olmama rağmen). Sonra bana başka bir ülkede herhangi bir Skrill hesabı bulabilirsem kolaylıkla o hesaba benim paramı aktarabileceklerini söylediler. Ben de sağ olsun bir müşterimden rica ettim. Böylelikle Skrill hesabımdaki parayı müşterim TransferWise üzerinden bana gönderdi.. Ve kaybım neredeyse hiç olmadı.
Belki Skrill üzerinden ödeme yapan bir firmadan siz de rica edebilirsiniz. Yoksa Skrill'in size direkt paranızı göndereceğini pek zannetmiyorum.
Collapse

Türkiye
Turkish to English
+ ...
TOPIC STARTER
Evet, göndermiş nedense. Dediğim gibi Skrill ufaktır (hatta Türkiye'de yoktur) ama mide bulandÄ Aug 20, 2021

Sarper Aman wrote:

Merhaba, ben de hesabı kapanıp parası kalmışlardanım. Bazı arkadaşlar aracı bir firma kullanarak ve onlara komisyon ödeyerek sorunu kısmen de olsa çözdü diye biliyorum. Ama ben denemedim. Yurt dışındaki Skrill, zaten hesap açarken gönderdiğim belgeleri istiyor yine istiyor. Ben de inat ediyorum göndermiyorum. Sizin sorunuza gelirsek, ben e-postayı kimin gönderdiğini merak ettim açıkçası. Gönderen adresi Skrill mi, emin misiniz? Dediğiniz gibi, kapalı bir işletme neden böyle bir şey göndersin? Kolay gelsin.

Sarper

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Yeni Skrill sorunu

Translation news in Türkiye

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »