Nem tudom letisztítani a fájlt
Автор темы: Katalin Szilárd
Katalin Szilárd
Katalin Szilárd  Identity Verified
Венгрия
Local time: 13:01
английский => венгерский
+ ...
Jul 28, 2009

A dokumentumot Word 2007-ben kaptam, én pedig ezekkel dolgoztam: Word 2003 és TRADOS 7.1.
Most nem tudom letisztítani a fájlt. A cég állítja, hogy le van tisztítva, de szerintem ne nyomták meg a Mindent mutat gombot. Inkompatibilis lenne a Word 2007, Word 2003 és TRADOS 7.1 így egymással? Vagy valami más baj van? Amikor tisztítanék nem ír ki hibaüzenetet, úgy tűnik csinál valamit, de azt írja ki, hogy cleaned and updated: 0. A mappában 2 fájlt találtam ugyanabból
... See more
A dokumentumot Word 2007-ben kaptam, én pedig ezekkel dolgoztam: Word 2003 és TRADOS 7.1.
Most nem tudom letisztítani a fájlt. A cég állítja, hogy le van tisztítva, de szerintem ne nyomták meg a Mindent mutat gombot. Inkompatibilis lenne a Word 2007, Word 2003 és TRADOS 7.1 így egymással? Vagy valami más baj van? Amikor tisztítanék nem ír ki hibaüzenetet, úgy tűnik csinál valamit, de azt írja ki, hogy cleaned and updated: 0. A mappában 2 fájlt találtam ugyanabból a fájlból: az egyik maradt kétnyelvű a másik megnyitásánál azt írja ki, hogy Hiba történt a fájl megnyitásakor.
Már le kellett adnom, de most parázok, mert ugyan a cég állítja, hogy minden rendben van, én akkor is tudom, hogy nem tisztította le a fájlt a TRADOS. Mit csináljak? Volt már valakinek ilyen WORD 2007, 2003 + tisztítási gondja?

Üdv,
Kati
Collapse


 
FarkasAndras
FarkasAndras  Identity Verified
Local time: 13:01
английский => венгерский
+ ...
Gyakori dolog Jul 28, 2009

Gyógymód:

1. Wordben Trados/Fix document, majd újra megpróbálni a cleanupot.
2. Eszközök/Makró/Makrók/tw4winClean.Main Ez a memóriát értelemszerűen nem frissíti, viszont megbízhatóbb, mint a Workbench cleanup funkciója.


 
Katalin Szilárd
Katalin Szilárd  Identity Verified
Венгрия
Local time: 13:01
английский => венгерский
+ ...
Автор темы
Szia András! Jul 28, 2009

FarkasAndras wrote:

Gyógymód:

1. Wordben Trados/Fix document, majd újra megpróbálni a cleanupot.
2. Eszközök/Makró/Makrók/tw4winClean.Main Ez a memóriát értelemszerűen nem frissíti, viszont megbízhatóbb, mint a Workbench cleanup funkciója.


Köszönöm a gyors választ. Kiderült Word 2003 vs.Word 2007 vs. TRADOS kompatibilitási gond volt ez mégiscsak, de megoldottam.
Nyitottam egy sima Word dokumentumot oda bemásoltam a teljes kétnyelvű szöveget, szerencsére nem kellett nagyon formázni, elmentettem. Letisztítottam.
A Word 2003-hoz adott Word 2007-es kompatibilitási csomagját letöltöttem, elmentettem Word 2007-es dokumentumként, és elküldtem a cégnek.

Üdv,
Kati

[Edited at 2009-07-28 15:55 GMT]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Модератор(ы) этого форума
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Nem tudom letisztítani a fájlt






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »