PIT-11 po angielsku - pilne
Thread poster: TranslateThis
TranslateThis
TranslateThis  Identity Verified
Local time: 04:33
Spanish to English
+ ...
Dec 7, 2011

Pilnie poszukuję formularza PIT-11 (Informacja o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy, 4 strony) przetłumaczonego na angielski. Najchętniej plik Word. Proszę o kontakt i podanie ceny. Z góry dziękuję!

 
Liudmila Fajer
Liudmila Fajer
Polish to Russian
+ ...
PIT-11 /link do strony/ Dec 8, 2011

Wysyłam link do strony,gdzie można pobrać PIT-11 i przetłumaczyć..:.http://dokumenty.nf.pl/Dokument/138/PIT-11/pit/

 
Lukasz Konieczek
Lukasz Konieczek  Identity Verified
Poland
Local time: 11:33
Member (2016)
English to Polish
+ ...
Pit 11 po angielsku Aug 10, 2013

Witam, posiadam najnowszy formularz Pit-11 (2013 rok, 2 strony) przetłumaczony na j. angielski, jeśli ktoś byłby zainteresowany. Format .DOC .


Pozdrawiam

Łukasz

[Zmieniono 2013-08-10 20:36 GMT]


 
Przemek Kalemba
Przemek Kalemba  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 10:33
Member (2011)
English to Polish
+ ...
Bardzo zainteresowany zwłaszcza PIT-37 Jun 25, 2015

Luke_2003 wrote:

Witam, posiadam najnowszy formularz Pit-11 (2013 rok, 2 strony) przetłumaczony na j. angielski, jeśli ktoś byłby zainteresowany. Format .DOC .


Pozdrawiam

Łukasz

[Zmieniono 2013-08-10 20:36 GMT]



Proszę o wiadomość, jeśli propozycja jest nadal aktualna.

Pozdrawiam,
Przemek


 
Przemek Kalemba
Przemek Kalemba  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 10:33
Member (2011)
English to Polish
+ ...
Poprosze o ten link raz jeszcze jeśli można Jun 25, 2015

Luke_2003 wrote:

Witam, posiadam najnowszy formularz Pit-11 (2013 rok, 2 strony) przetłumaczony na j. angielski, jeśli ktoś byłby zainteresowany. Format .DOC .


Pozdrawiam

Łukasz

[Zmieniono 2013-08-10 20:36 GMT]


Poprosze o ten link raz jeszcze jeśli można, bo ten już chyba nieaktualny. Jak wyglądała kwestia tłumaczenia tego PIT-u?

Pozdrawiam,
Przemek


 
Paweł Hamerski
Paweł Hamerski
Poland
Local time: 11:33
English to Polish
+ ...
PIT-37 z 2012 i PIT-11 z 2010 Jun 25, 2015

Mam oba przetłumaczone, jeśli potrzebne inne daty pr. o maila do:[email protected]

 
Piotr Bienkowski
Piotr Bienkowski  Identity Verified
Poland
Local time: 11:33
English to Polish
+ ...
PIT 11 wer. 22 i CIT-TP Jun 10, 2018

Jakby się kto pytał, mam wersję PIT 11(22) po angielsku, nie jest mojego autorstwa, zrobiłem tylko OCR, żeby była wersja edytowalna, może miejscami trzeba coś poprawić w tłumaczeniu, ale niewiele.

Mam również CIT-TP - załącznik do CIT dotyczący cen transferowych. OCR oryginału (prawdziwe rzeźbienie w brązie) i tłumaczenie moje.

Chętnie dokonam wymiany na inne PITy.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

PIT-11 po angielsku - pilne






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »